HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

l.p. Nazwisko i imię dzień tygodnia godzina
1 Bednarczyk Malwina poniedziałek 15-16
2 Bereziuk Anna czwartek 15-16
3 Bochenek Katarzyna poniedziałek 13:30-14:30
4 Buczek Artur wtorek 15-16
5 Burek Bernard piątek 15-16
6 Cichoń Andrzej wtorek 15-16
7 Chruściel Aleksandra środa 15-16
8 Chruściel Andrzej czwartek 14-15
9 Chudy Agnieszka poniedziałek 12:35-13:35
10 Dudaczyk Martyna wtorek 15-16(1 i 3 tydz. miesiąca)
11 Fielestak Aneta poniedziałek 14:30-15:30( 1 i 3 tydz. miesiąca)
12 Florczak-Grzegocka Anna poniedziałek 15-16
13 Gajda Małgorzata poniedziałek 14:10-15:10
14 Gąsior Dorota poniedziałek 9-10
15 Giereś Danuta wtorek 14:10-15:10
16 Glombitza Magdalena czwartek 13.30-14.30
17 Golanowska-Hefczyc Małgorzata środa 14:10-15:10
18 Gromada Marianna wtorek 14:10-15:10
19 Grzegocka Joanna poniedziałek 15-16
20 Hajdecki Sławomir poniedziałek 12:30-13:30
21 Janocha-Król Barbara środa 12:35-13:35
22 Józefowiak Ewa czwartek 13:20-14:20
23 Kałuża Czesław wtorek 15-16
24 Kempe Franciszka poniedziałek 15-16
25 Kijora-Mormul
Małgorzata
czwartek 14-15
26 Konopka Joanna poniedziałek 12:35-13:25
27 Kopczyński Krzysztof czwartek 14:15-15:15
28 Kuś-Kolek Małgorzata czwartek 14:10-15:10
29 Klekociuk Elżbieta wtorek 14:10-15:10
30 Krupa-Prusko Aneta poniedziałek 14:10-15:10
31 Licznar Ireneusz piątek 14:10-15:10
32 Maryszewska Barbara wtorek 12:30-13:30
33 Matuszak Joanna piątek 14:35-15:45
34 Pachołek Jacek wtorek 15-16
35 Pajor -Hajdecka
Elżbieta
środa 15-16
36 Paluszek-Dancewicz Anna środa 15-16
37 Purzycka Elżbieta środa 14:10-15:10
38 Rybak-Stroka środa 14:10-15:10
39 Rybka Aneta środa 15-16
40 Sejnowska Agnieszka czwartek 15-16
41 Sinkowska Julia czwartek 13-14
42 Skarbek Beata piątek 14:10-15:10
43 Sztonyk Sabina poniedziałek wtorek 14:10-14:25
12:40-13:20
44 Szwadowska Elżbieta piątek 14:10-15:10
45 Tęcza Anna środa 13:25-14:10, 15-15:15
46 Trentkiewicz Krystian poniedziałek 15-16
47 Walocha Judyta czwartek 13:25-14:25
48 Wisła Magdalena wtorek 14:10-15:10
49 Wołczyk Łukasz wtorek 15-16
50 Wołczyk Marzena środa 15:45-16:45
51 Wróblewski
Bartłomiej
wtorek 15-16
52 Wyród Patrycja środa 14-15
53 Zapała Elżbieta wtorek 14-15
54 Zawadzka-Ciępka
Marzanna
środa 16-17